Prosinec 2012

Sladké vzpomínky

12. prosince 2012 v 21:12 | Aranuir

U této písničky se jako by vracely všechny vzpomínky z léta.
Jsou to jen barevné záblesky nejdůležitějších okamžiků těch dvou měsíců prosvícených sluncem, ale zvlášť některé mi zůstanou navždy.

Dost té poezie.

Léto bylo a už není. Určitě nebudu vyprávět nic o týdnu stráveném spaním a jedením. Z champions campu jsem si odnesla jen naprostý nedostatek komunikace a pár chvil s Amíkama. Dál se můj vlak obrátil na směr Písek a nádherné dny s Umělkyní. Na táboře se nedělo v podstatě nic, kromě jednoho momentu, kdy se prolomily moje představy o Kryštofově neustávající dobré náladě. Poznala jsem jeho druhou stránku, nebo alespoň část z ní a pochopila jsem, že je to opravdu dobrý kamarád, ale nikdy ne víc./Ano, kousek mě byl hodně zklamaný./ Následovalo Estonsko.
O tom se trochu rozpovídám. Bylo tam pár skvělejch lidí na který asi jen tak nezapomenu. Kluci tam byli úžasní, jeden hezčí než druhej. Holky samozřejmě taky. /Nechápu, jak se mohlo sejít tolik hezkejch lidí na jednom místě. A ještě k tomu jsem jim tam oxidovala já :)/

Pomoc, přišel jsem o to!

Jedině tahle věta mi utkne v hlavě při vzpomínce na noc, kdy jsem se zbavila pannenství. Není nic moc co říct, prostě se to stalo. /Nevím, jestli je dobře, že okolo toho necítím žádné emoce./

Léto pokračovalo klidně a bezstarotně na soustředění, kde se mi přihodila menší nehodička s kolenem.

Škola začala a vše se slévá do nejednotného obrazu. Celé měsíce jako by moje osobnost stagnovala. Pořád tu byk První, všechno při starém, nic k objevování.