Slaboch

18. dubna 2012 v 17:47 | Aranuir
Lyžařšký výcvik tříd 5.F začal a skončil bez velkých tragédií. To je mi ale přeekvapení.

Přijet o dva dny později bylo nepříjemné. Už několkrát se mi to stalo a ještě nikdy mi to nevadilo tak jako teď. S naší alfa skvadrou bylo nemožné se nebavit, ale jelikož jsem měla jedinečnou příležitost, snažila jsem se bavit víc s Prvním. A to nebyl takový problém. Lyžák probíhal podle očekávání, učitelky jsou někdy v pohodě, někdy ne, stejně tak jako spolužáci. Běžky pro mě byly překvapením. Žila jsem v domění, že to umím. První výlet mě přesvědčit o opaku. Moje hrdost dostala na frak hlavně když se Perfektcionistka otáčela a čekala na mě s tím jejím pohledem. Nakonec jsem to raději vzdala, abych mohla tvrdit že se nesnažím. /Což je moje reakce na všechno co mi nejde a ostatním jo a nechci ukazovat svojí neschopnost./ To samozřejmě na náladě nijak nepřidávalo. Ale to mě nakonec přestalo zajímat. Důležitý byl čas s Prvním.

Diskotéka /nebo to, co ji mělo představovat/ je u 5.F docela na prášky. Vždycky se něco řeší, vždycky někdo skončí pryč. /Tu vzpomínku už nikdy nevyženu z hlavy... Umělkyně/ Nejlepší čas vyřešit i moje trable. Ale to bych nesměla být takový zbabělec. Plánuju si to už dlouho. A stejně jsem to neudělala. To jsem prostě já. Lyžák je zakončen celodenním výstupem na Sněžku. To byla nádhera. Celej den se Slunce nestáhlo a k tomu se ještě přidalPrvní, který si vyžádal naši společnou fotku. To je taky asi nejdůležitější z toho výletu. Ta malá drobnost, že se mi rozbily běžky mi teď přijde nedůležitá.

První se spálil. Vypadal jako jahoda. Tak jsem se taky dostala k situaci rozmazávat mu po obličeji bílý yogurt. Chvilku, jenom chvilku na mě koukal fakt krásně. Neumíte si představit, jak jsem se cítila. Večer byla další dosci a náš tanec jako by zpečetil všechno, co se stalo. Ale jakobych to neočekávala, večer skončil a já držela pusu zavřenou na tři západy. Já mu to neřekla.

JÁ MU TO NEŘEKLA!!! Sakra.
Nedokážu to, asi prostě nejsem stavěná na to, abych mluvila. To by vysvětlovalo hodně věcí.
Asi přestanu mluvit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama