První je na obzoru!

17. ledna 2012 v 22:33 | Aranuir
Určitě znáte ten pocit, když víte, že vás někdo pozoruje (Tedy alespoň v to doufám). Mám to taky, ale násobně víc. S přibývajícími dny roste moje touha říct Prvnímu všechno. Úplně všechno. Vlastně ne jenom jemu, ale všem okolo, ať už to slyšet chtějí, či ne.

Moje vědomí je zaplněno myšlenkami na něj a představami o něm. V neposlední řadě taky myšlenka na to, že jsem to stále neřekla své "nej" kamarádce. Trochu mě to všechno ničí, ale zároveň mě to povznáší do výšin, kde jsem ještě nebyla. Prostě si to protiřečí v každém směru. Fakt mě to štve.
Dnes byl extra den, on byl objekt č.1. To dělá z mého dne pozitivní a radostný. Je neuvěřitelně vtipné, když se začnete znenadání usmívat a kamarádky se vám smějí do obličeje, že je to roztomilý. (Trochu děsivé, vím) Ale víte co?

JE MI TO SAKRA JEDNO! (Random nápad přidat tam sakra mi nezazlívejte)
Chci být s ním, poslouchat jeho vyprávění o čemkolli, nebo o ničem, koukat mu do očí z takové blízkosti, že uvidím rozdíly barevnosti jeho duhovek, vědět, že když mu napíšu, bude se zajímat.
Zní to neuvěřitelně přeslazeně a toho se trochu děsím, ale ta doba, kdy se tak cítím, je povznášející. Na všem zaleží zase o něco míň. Problémy se zdají "easy to solve" (nechce se mi klikat na google translater abych se dozvěděla, jak se to řekne česky :D) ale hlavně se zdají daleko přede mnou.
Další cukr, co mě přesvědčuje, že je to všechno na správném místě je má teorie, že to všechno tuší z mého chování. To mě ale přivádí z5 ke kamarádce. Vím, že ona mi toho neřekne hodně, (fakt, se kterým jsem se smířila) ale neříkat jí to mi příjde, ... Nevím, prostě jí to chic říct.
Jak jste si jistě všimli, jsem plna velmi primitivních pocitů, kdy vše je "chci, nechci, nevím".

Tuto další zpověď zařazuji do výlevů nezralých a velice "romanticko-amerických".
Odpuzující, co se to ze mě stalo za ty přibližné čtyři měsíce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama